Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

P.Sádecký chce vysadit 20 stromků, aby měl ovoce od prázdnin do března. Já jsem si dal smělejší cíl - od května do května. Vysadil jsem třešně Rivan, Burlat (konec května-1/2června), višně Vackova, Érdi Bötermö (2.pol.června),meruňky Radka, Karola,Velkopavlovická(červenec), broskvoně - různé semenáče(srpen-září), jabloně Lotos, Rubinola, Rajka(říjen, listopad), jabloně zimní Rosana, Rezista, Melodie, Topaz(prosinec-květen), hrušně Boscova l., Decora, Bohemica (září-?, zatím malé úrody). Mám naštěstí větší prostor - 120 stromků, většina teprve přichází do plodnosti.

1 letní jabloň mám (Red Melba) pro příbuzné a známé, dozrává v době broskví a u mně se neuplatní.

Doporučil bych proto na letní jabloň se nevázat a místo ní vysadit broskvoň a další druhy a cv. J.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika