Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Možná, že budete při čtení tohoto příspěvku kroutit nesouhlasně hlavou, ale můj objev roku z hlediska odrůd jablek je prastará odrůda Banánové zimní (Winter banana, Banan zimnij), a to i přes to, že ani sám pěstitel Miloš o jeho kvalitách ještě neví, nebo je dostatečně nedocenil. Nevím ale, jestli jsou takto chutné všechny, či alespoň  většina plodů na stromě. Opravdu zajímavá sladce aromatická pochoutka. Na žebříčku starých odrůd bych ji zařadil hned za Coxovu renetu. Také je obdivuhodné, že tato odrůda z vysokými nároky na polohu a stanoviště, jak se o ní píše, dokázala předvést takovou chuť i na Svitavsku. Miloš samozřejmě s tímto hodnocením nebude souhlasit, ale já si nemůžu pomoct, pro mě to byla opravdu chuťová špička a požitek. Hlavně aby se ukázala i v dalších letech. Náhodná a nepotvrzená chuť by mrzela.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika