Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

jednoduché přehledy o odrůdách v odborných publikacích pro zahrádkáře založeny na bodovém systému

Můžete prosím nafotiti a dát sem nějaký příklad, ať člověk může posoudit, o čem mluvíte a jak je tato informace pro hobíky relevantní?

určují co pěstovat a které odrůdy jsou nevhodné

Tomu nerozumím. Mně nikdo neurčoval, co mám pěstovat. Odrůd je "nekonečné" množství, jak nových, tak starých, a naopak jsem si zde v hojném množství diskuzí zjišťoval zkušenosti s jejich pěstováním, abych si jich několik vybral. Vám je někdo určuje?

stejné názory, stejné šlechtění, stejná doporučení bez oponentury jako jeden muž

Nebude to tím, že většina dospěla ke stejnému názoru? Nerozumím tomu, když jako jeden z mála s touto shodou nesouhlasíte a máte opačné názory, proč tedy neoponujete, když máte ten prostor? Tak to přeci v odborných kruzích zcela přirozeně funguje. Proč nadáváte tady na nějakém fóru na imaginární problém, a nepřispějete s vaším názorem do příslušných publikací, kde o něj rozhodně zájem je a bude mít smysl?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika