Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Tomuto druhu humoru zatiaľ nerozumiem, ale budem sa snažiť ďalej... (foto 4). Dôveryhodnosť je teda plne zaručená tým, pre koho je to určené... Nepriestrelné. Hlava XII. Tieto tabuľky som nevidel a ani ma nazaujímajú. Ich výpovedná hodnota je podľa mňa limitovaná. Pre mňa je rozhodujúca moja skúsenosť, aj keď si rád prečítam poznatky kolegov-hobíkov. Obmedzenú výpovednú hodnotu takýchto tabuliek uvediem práve na odrode Braeburn - na fotkách (1-3) sú moje Braeburny v sezóne, kedy sa excelentne vyfarbili, snáď uzná každý že takto 'vykolorovaný' Braeburn nie je až taká všedná záležitosť. V inej sezóne ale Braeburny do takejto farby nedospeli, aj keď som ich oberal o 3-4 týždne neskôr. Takže niekedy bola oberačková zrelosť začiatkom októbra, niekedy až koncom októbra/začiatkom novembra. Rozdiel 3-4 týždne. A to v jednej záhrade, z jedného stromu... Ako môžu tabuľky zohľadniť rozdiel v priebehu počasia v danom roku, nadm.výške, kvalite pôdy, orientácii svahu, konfigurácii terénu, druhu podpníka, veku a hustote výsadby, spôsobe rezu, chemickej ochrane, zálievke, intenzite hnojenia... atď., atď., atď.? Nenechajte sa oblbnúť nejakými tabuľkami, nebojte sa experimentovať, skúšať aj zdanlivo nemožné. Nenechajte sa 'zatabuľkovať', záhradkári-hobíci. Pokusnictví zdar! IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika