Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Braeburnu se budu věnovat podrobněji v tomto příslušném vlákně.Pánové uvádějí předčasné zmoučnatění dužniny v tomto roce.Jsem přesvědčen, jedná se o nedostatek vláhy během vegetace.V prvních dvou letech jsem to také pozoroval.V lednu slupka svěží a pevná ale dužnina dost suchá.Trápilo mě to, chuť totiž byla výborná.V dalším roce jsem se tedy věnoval Braeburnu detalněji ale hlavně mu dopřával závlahu protože jsem usoudil že je to příčina problému. A opravdu, vyžaduje vyšší sumu vláhy.Zvláště v září a říjnu kdy dochází prudkému nárustu hmoty.Braeburn je totiž pijan.Co toto opatření dělám jsou plody šťavnaté s dlouhou výdrží.Letos je mám k dispozici o měsíc dříve tedy od poloviny prosince.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika