Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rozhodně nechci polemizovat o tom, že se spousta chemie dostane do našeho organismu z kupovaných potravin, ale i dalších zdrojů. Jen si myslím, že je zbytečné tuto kumulativní zátěž zvyšovat nesprávnou a často nadbytečnou aplikací chemie na vlastní zahrádku. Také netvrdím, že postřiky nepoužívám - především na houbové choroby či škůdce na okrasných rostlinách, případně některé odrůdy náchylné na houbové choroby (Jonagold) či při vysokém invazním tlaku nebo nepřízni počasí. činím tak dlouho před sklizní. Herbicid jsem nikdy nepoužil, protože ho nahradí mé ruce a proti červivosti ovoce jsem také zatím nestříkal, protože ho mám tolik, že mohu vybírat zdravé plody k jídlu a červivé skončí v kořalce nebo na kompostu. I když to možná letos vyzkouším. Takže můj příspěvek nesměřoval proti "rozumné" aplikaci chemie, ale proti nesmyslné, hloupé, nesprávné či jak nazvat všechny ty "zahrádkáře", kteří mají půl zahrady spálené od herbicidů a v nesmyslných termínech prolévají svých pár výpěstků neustále chemií včetně okolních plodin a domnívají se, že je to "naprosto neškodné, protože to tam píšou" (citace).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika