Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Jsem v pohodě, mám jmelí na zahradě 18 let a teprve loni jsem objevil jmelí které jsem nesel a tedy přirozeně rozmnožené. Letos na něj pravidelně přilétá brkoslav severní a tak se asi někde jinde jmelí objeví. Soused ani hubovat nemůže, protože si letos tak zdecimoval jabloně motorovou pilou že jmelí by jim ublížilo podstatně méně. Já tedˇ seju jmelí jen na vlky nebo na okrajové větve aby byla možnost ho odříznout i s větví. jmelí se samovolně po stromě nešíří a tak se dá snadno regulovat.Jen pěnice černohlavá v dubnu pojídá jen slupky z bobulí a sdemínka šikovně otře o větev jen blízko rostliny jmelí a tak to vypadá jako kdyby se rozlézalo samo. Tyto semínka vždy oberu a je pokoj. Jmelí kvete touto dobou tedy v půlce Března a když je pěkné počasí tak je na něm spostu včel.Mimochodem jablek jsme ze šesti jablloní sklidili tolik že to nestačíme jsníst a tak je znovu věším do koruny aˇˇt si Brkoslav užije i na jaře jablek.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika