Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Věru, letos to vypadá hůř, než před rokem. Špatným signálem je ta prasklina, která se vytvořila uprostřed té černi. Zaujala mne ta fotka ze sousedství. Na tom starším, zmlazeném stromě  jsou patrná místa, která jsou podobná defektu na vašem stromku. Jedno z nich jsem vyznačil. Pokud máte možnost, prohlédněte toto místo z blízka. Jestli je tam stejná čerň a "mastnota" na kůře mladé větve, tak bohužel budete mít na svém stromku stejnou infekci, či postižení. Hledal jsem chvilku na internetu, ale chorobu, která by měla jednoznačně shodné projevy jsem nenašel. Nedokážu z té fotky ani určit, jestli na kmeni a starých větvích jsou rozsáhlé nekrózy, či ne. Je to foceno moc z dálky.Mladé větve ale vypadají zcela zdravě...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika