Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Také by mě zajímalo jestli už máte někdo zkušenost s touto odrůdou letní jabloně? Měla by být trochu dřívější než Ametyst ze které je zkřížená. Snad i méně ojíněná a trochu sladší než Ametyst. Zajímalo by mě zda ji doplnit k mému sortimentu letních jabloní či případně vyzkoušet oboje, např. kvůli odlišným chutím obou druhů a přitom kvalitní chuti obojích či prostě má Allegro chuť jen odvozující a přitom "kvalitativně" resp. subjektivně lepší. __ Můj sortiment Vista Bella, Průsvitné L., Julia, Mantet, Hana, Krasava, Dalila Am., pak až Akane a Desert. __ V podmínkách Brněnska - teplo více, to moc s letnima jabkama nechcu přehánět, přece jen mají lepší užit. hodnotu broskve a jiné peckoviny zrající v této době. Ikdyz láká mě to vyzkoušet☺a porovnat a případně zařadit si do sortimentu. Dokud ještě mám jakes takes místo.__ K.z B.__ ps. díky za jakékoliv odpovědi☺
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika