Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

I když si někdy nějaké jablko koupím, dávám přednost domácím, třebaže ne tak skvostným. Před Vánoci jsem koupil do ovocné mísy jablka (  nechtěl jsem tam dávat naše ze sklepa, které byly přece jen vzhledově horší) odrůdy : celočervený Red delicious a brčálový Granny Smith. Granny jsem o vanocích při sledování TV snědl. Red zůstal na misce do dnešních dnů, tedy 1,5 měsíce při teplotě 23°C. Vzhledově je jablko stále stejné, lesklé jako by bylo čerstvě koupené - jako z vosku. To si pak člověk pokládá otázku, kolik že těch chemikálií bylo použito, než se dostalo až k nám na stůl (cena by tomu taky odpovídala). Domácí "zdravé" jablko naopak během pár dnů zvadne. Uvidíme, třeba vydrží až do dalších vánoc a já pak ušetřím.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika