Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, souhlasím s Vaším názorem. Začína to být až moc osobní. Každý ma právo na svůj názor, a každy máme jinou zahrádku. Takže bez upozornování na to kdo se kdy spletl, neměl pravdu, výčitek by bylo přijemnější počtení. Jinak velice rád čtu názory všech, pomáha mi to dělat si celkový názor. Jsem velký zastánce takzvaných starých odrůd, ale určitě bych si dal na zahrádku i pár těch nových. A pár těch sterých bych asi taky nesázel. Kdo ma dost místa at to tak uděla. Bohužel naše mala zahrádka toto neumožní, a budu muset moc vybírat. Nesouhlasím ale s názorem že všechny steré odrůdy jsou špatne a naopak že všechny nove jsou skvěle. Pravda je někde uprostřed.Jedl jsem jistě spoustu výborných nových, ale taky těch starých. U nás jsou ještě staré aleje a mám možnost vyzkoušet jaderničku(výborna), banánove(průměr, ted už trochu bez chuti), matčino(velice dobre, ale nevydrží), krasokvět(velice dobre), hornokrajske(mnamka, ale nevydrží),sudetskou renetu(průměr), gdanský hranáč(velice dobre, ale moučnati) koženou renetu(brr kysele, ale třeba dobre na kvas:)) Sklep není tak studený jak by měl být. Minimalně tři z nich předčí většinu supermarketove nabídky(jadernička, matčino, krasokvět). Ja vím že někomu chutná něco jiného, ale mě třeba ne:). Taky je tady stranka esteticka, třeba mam rád mohutné stromy, které budou i po nás a posezení v jejích stínu. Jistě je jich mnohém více ale nemám možnost a ani čas posoudit. Takže kdo něco zkritizuje-konkrétně pro a proti at si člověk může udělat názor. Vždit mezi novými je taky par nepovedených a neodsoudím celou tuto skupinu. 

S pozdravem

Radim

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika