Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Paľo (skorosousede ), zdravím Vás do krásného jarního rána. Abych se přiznal tak savý-žravý jsem na stromcích ještě letos nestříkal (buď fučelo, pršelo nebo jsem byl v práci), jen pár žduchů na mšice na malinách (na zkoušku). Stromky budu muset, proti těm potvorám co dělají dírky do mladých plodů, ošetřit. Násada plodů je velká ale počet napadených taky. Velkou část viny na těch problémech nese poloha mé zahrady blízko řeky, a navíc obehnání železničního koridoru několikametrovou protihlukovou betonovou stěnou (nad zahradkářskou kolonií!!!) umocnilo prohánění větru a tím i snížení teploty v chladných měsících. Abych ale jen nebrblal tak musím konstatovat že např. nemám letos problém s kadeřavostí, slimáci ještě nezaútočili a k mšicím nemají mravenci přístup díky lepidlu. Pomrzlá réva se zotavuje a na nových výhonech je vidět semtam i nějaký květ. Co se týče žlutých listů tak s tím bojuji na ostružinách, přihnojil jsem NPK (trochu se to vzpamatovalo) ale po posledních deštích zase návrat ke žluté. Tady ještě vyzkouším postřik hnojivem na list (s obsahem hořčíku a železa) a pro jistotu taky na révu. Na ostružinách u baráku mne trápí rez na ostružiníku, tam budu muset postřik aplikovat a pro příště letorosty více zakrátit. Mějte se hezky a ať se Vám i všem mičurinům daří.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika