Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Stříkal jsem několikrát Kalcolitem, nechtěl jsem použít jiné přípravky s dalšími živinami (Wuxal Ca, Harmonie Ca). Mám asi čtyřletý stromek, schválně nehnojený, nezalévaný. Plody jsou OK. Další, mladší stromek má poprvé pár plodů. Naprostá katastrofa. Ale obecně je u nás kvalitní černozem, vloni se kolem stromku pěstovaly dobře hnojené brambory a metr a půl od stromku je svod okapu z garáže. Přehnojení je pro tuto odrůdu nevhodné, trpí pak tou pihovitostí (pro upřesnění). Gold Bohemia, kousek od toho staršího, pihovitostí netrpí. Kalcolitem v běžné (ne nejvyšší dopuručené koncentraci) se mě podařilo připálit okraje listů Admirálu, ale ne třeba Goldenu Del., který pihovitostí trošku také trpí. Tak nevím. Wuxal ani Harmonie nepálily. Pokud bych měl malou zahrádku pro někoik stromků, tak bych Admirál nevysazoval. Je to sázka do loterie. Ale mimořádně chutné a skladovatelné jablko to je!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika