Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám Admirála n třech stromech různého stáří:

- Šetiletý na M26 dal v roce 2018 asi 25 kg jablek, hořká skvrnitost postihla cca 15%. Většina plodů velkých a velmi pěkně vybarvených, chuťově dnes špičkových. Mám obavu, že po loňském přeplození bude letos úroda nízká.

- Dvouletý na M111, zatím se snažím zvládnout bujný růst, asi tři plody dost defektní, z čehož nedělám žádné závěry.

- Částečné přeroubování asi sedmiletého stromu se po třech létech jeví jako ne právě výborný nápad, prvních pár plodů bylo také chycených.                           Postřiky na list jsem nedělal.                                                                Věřím, že to chce nechat této výborné odrůdě čas, aby toto "akné" po dosažení dospělosti stromu odešlo. Budou asi i případy, kdy se to nepodaří, zatím bych však neházel flintu do žita, krásné plody výborné chuti a úžasné skladovatelnosti rozhodně za to stojí. R.         

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika