Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den do Šúran a díky za podporu, konečně někdo se "stejnou krevní skupinou". Po přečtení Vašeho příspěvku jsem hned běžel do sklepa, abych porovnal Karneval, Shalimar a přidal jsem ještě Topaz. Bohužel, Admirál doplatil na svoji výbornou chuť a už není k mání. Mám sice raději sladší jablka, přesto bych upřednostnil Karneval před Shalimarem - platí pro tuto dobu, nemají asi stejnou dobu optimální zralosti. Topaz nebudu komentovat, po těch slaďácích bych k němu nebyl spravedlivý. To, že Shalimar mít nemusím -  při omezeném prostoru raději Admirál, to zůstává. Takže pro mne Shalimar - propadák. Ale chutě jsou tak subjektivní...   A hodnocení krásy jablka asi také - Admirál - podle mne - vzhledově není žádná druhá liga, dokonce uskladněním se jeho barva zjasňuje. Vynikající shelf-life (snad volně přeloženo jako udržování si kondice při skladování) - jablka jsou stejně čerstvá a velmi šťavnatá po několika měsících skladování jako při utržení, křehkost dužniny - to jsou skutečně přednosti této mimořádné odrůdy. Prostě pro mne absolutní jednička. Ženy raději komentovat nebudu, snad více rozumím ovoci. R.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika