Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ještě bych se vrátil k té strupovitosti.Na internetu jsem narazil na zprávu Ing.Jaromíra Čepičky CSc z tematického zájezdu OUMS do oblasti Dolního Rakouska, Maďarska a Slovenska z července 2010.Velmi zajímavé počtení.Jabloně v Maďarsku i na Slovensku byly do 9.7. ošetřeny proti strupovitosti, ostatním chorobám a škůdcům celkem 20 x, takže máme co dohánět.U zprávy z Rakouska nebyl počet postřiků uvedenJinak jsou tam uvedeny nejvíc pěstované odrůdy ovoce, vinice, školkařství a zpracování ovoce a hroznů.Ovoce z Maďarska i Slovenska je dodáváno také k nám do velkoobchodů.Proto asi taky ta chuť.Loni jsem byl s dcerou náhodně v jednom supermarketu a viděli jsme tam nádherné Jonagoldy.Tak jsem dva koupil pro porovnání se svýmy.Podal jsem ze sklepa svoje, které nebyly tak vybarvené, ale chuťově daleko lepší. Pokud se týká spadaného listí tak to dávám do kompostu.Dříve jsem také stříkal močovinou na list po sklizni, nyní je motorovým vysačem nafoukám na hromady, vysaji a dávám do kompostu což je bez problémů.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika