Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nedomnívám se, že na dotazovaných obrázcích je red Melba. První spadlá jablka této odrůdy, které nestačili ožrat slimáci mám vedle sebe na stole. U mne v n.v. cca33O m, mírný jihozápadní svah, stanoviště je na nejoslunějším místě zahrady, podnož M9, tato odrůda u mne běžně dozrává po 15. srpnu, po Julii A a po Haně. Se sklizní Julie v těchto dnech končím a začínám probírat Hanu.

Proč si letos red Melba tochu pospíšila nevím. Souhlasím s popisem plodu red Melby pana Vysloužila, až na to žíhání.

Krycí červená barva je nanesena ve formě žíhání, pouze na nejosluněnější části plodu je rozmytá. Plodí ve shlucích a neoslněným plodům krycí barva buď chybí úplně, nebo je jen na jejich malé části, zejména na severní straně stromku. Stromek je přibližně 17 let starý.

Také se mi nezdá dozrávání red Melby v n.v. 5OO m okolo 15. srpna. Proto se domnívám, že na obrázcích tazatele není red Melba.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika