Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podobné problémy jako popisuje paní Dita mám i já. O broskvoních a meruňce ani nemluvě. I když i unás podvakráte poklesly v zimě noční teploty pod -2O°C, myslím si, že na vině jsou pozdní jarní mrazíky někdy před 2 nebo 3 týdny, kdy po 4 dny klesala v noci teplota k -3 až -4°C.

Škůdcem to nebude (ošetřoval jsem). A dnes jsem podrobně ta nerozvinutá poupata zkoumal, žádné larvy květopasa jsem nenašel. Přikláním se k těm mrazíkům.

Nejvíce jsou postiženy odrůdy Rubínového typu, možná to je jejich polohou na zahradě, nevím. Ale v podstatě to je na všech odrůdách. I tak je však násada květů bohatá(především Angold, Jonagold, Jonalord, Opál a další) a slibuje velmi dobrou úrodu.

U třešní jsem na tom jako paní Dita, švestky navzdory mému očekávání kvetly uspokojivě až bohatě.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika