Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň p. Hlavatý. Mám Pinovu na MM106 už dosť dlho ale s čistým svedomím môžem povedať že je to najhoršia odroda v mojej záhrade. Napriek nadmernej starostlivosti, prihnojovaniu, zalievaniu, prebierke sa mi darí dopestovať iba podpriemerne veľké plody ktoré navyše trpia podivnými chorobami, enormným vädnutím plodov a podivnou chuťou pripomínajúcou kŕmnu repu. Nemáme žiadne extrémne nároky na jablká, spotrebujú sa aj sladké aj kyselšie ale toto bolo prvé jablko ktoré moja 85 ročná mama vyhodila do odpadu. Minulý rok už cez vianoce bola šupka taká zvädnutá že silne pripomínala tvár baby Jagy z ruskej rozprávky Mrázik. Neviem či je to iba chyba-závada konkrétneho stromčeka ale ostatné odrody jabloní v záhrade mi rastú a chutia úplne štandardne. S Vašimi plodmi na fotkách sa to nedá porovnať.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika