Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Toto je právě to, co se mi na této diskusi líbí. Šampion - letos na moštování k neutahání, z jednoho stromu spousty jablek, mošt nejdříve pikantnější, pak slaďáček. Selena potěší pohledem na krásnou úrodu kvalitního ovoce, byť chuť  - ale to je můj problém. Zkouším Rozelu, rezistent, krásné sladké, chuťově moc dobré jablko, uvidíme jak dál, nově sázím Luna, Sirius, Lotos, Opál, Ametyst a Viktorii, o které nevím skoro nic. A bude zase na co se těšit a co diskutovat. Dělím jablka na "plniče" a "lahůdky". Plnič dá kvantitu, nejsou-li lahůdky, je alespoň kvantita. Obdivuji pěstitele, kteří bez ohledu na přízeň roku dokáží i z malé plochy rodinnou spotřebu uspokojit (tím míním 150 až 200 kg jablek). Po létech, kdy jsem hospodařil na velké ploše, mi to zejména s ohledem na mladé, dosud nedorostlé stromečky, jaksi nejde. Z.E.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika