Ako na slimáky?



host - 183.242 (?)
16.1.2011 21:38

Pokud tak funguje měď tak asi ano. Já bych zkusila ještě zkombinovat s PET lahví - uříznout dno, vršek, ten potom nastříhat jako měděný plech nahoře na obrázku, stejně poohýbat. Navléct na naštěpený stromek, ale tak, aby ohnuté "zuby" byly nahoře. Elena

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 43.70 (?), 14.1.2011 18:47

V klempířské dílně určitě měděný plech mají, tloušťka 0,55 mm. Dá se snadno tvarovat a stříhat. Myslím si, že různých zbytků z výroby svodů a žlabů budou mít dost a nebudou ani drahé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.242 (?), 14.1.2011 22:58

Měděná samolepící folie se dá také koupit jako autosamolepka, možná nějaké jejich stránky? Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.12 (?), 15.1.2011 9:02
Měděná folie s nanesenou vrstvou "asfaltu" se používá při oplechování přechodů např. zdivo-plech. Teplým vzduchem se nahřeje vrstva lepidla a válečkem zažehlí. Mirek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jozef 707 - (33) - 245.120 (?), 16.1.2011 18:30

Prosím Vás, stačilo by aj napríklad obtočiť kmienok/podpník špirálovito medeným drôtom? Len taký nápad...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 183.242 (?), 16.1.2011 21:38

Pokud tak funguje měď tak asi ano. Já bych zkusila ještě zkombinovat s PET lahví - uříznout dno, vršek, ten potom nastříhat jako měděný plech nahoře na obrázku, stejně poohýbat. Navléct na naštěpený stromek, ale tak, aby ohnuté "zuby" byly nahoře. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jozef 707 - (33) - 243.83 (?), 16.1.2011 22:19

V tom prípade by asi bolo najlepšie, aby tie,,zuby" boli čo najdlhšie?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.216 (?), 17.1.2011 3:06

Ta spirala s medeneho dratu je velmi sikovny napad, a jiste stoji za zkousku, pokud by drat nezarostl po case do kmene stromu, zvlaste kdyz ho zapomenete uvolnit. Se mi to totiz stalo ne sice s medenym dratem ale s dratem.  Nevim o kolik elektriny tady jde, a jak huste by musel byt natocen.

Jinak jsem taky davala kousky prken kousek dal od stromu/zahradky. Jedly mi hosty.  A pod ty prkna listy zeli a salatu. Jinymi slovy,  krmila jsem je. Sneci pod prkna lezli, samozrejme, a pak v noci  (bohuzel)  jsem je pozbirala s baterkou v ruce . Za nekolik dni problem nebyl. Ale, to se da delat jenom na mensim miste;  kdyz mate sad ovoce, tak to samozrejmne nejde. Kozicka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.238 (?), 17.1.2011 9:10

Podla mna hrubsi drot musi stacit... Inak osobne by ma zaujimalo ako by to fungovalo s vyssou voltazou. Predstavte si dizajn: Okolo stromu hlinikova folia prichytena obtocenym medenym drotikom. No to musi byt uz solidny galvanicky clanok, co vam dobre na moment umrtvi aj jazyk v ustach. Spomente si, co sa stane, ked sa hlinikovou lyzickou dotknete olovennej plonby na zube. No a ucinok medi musi byt este silnejsi, mozno to slimaka aj zabije. No musim vyskusat! Jendno ngativum je, ze sa alobal bude postupne rozkladat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 17.1.2011 9:17
Až se objeví slimáci tak udělám měděné kolečko, položím ho na zem, dám do něj slimáky a uvidím jak to funguje. Na stromcích jsem ale problémy se slimáky nikdy neměl, jen na zemi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.238 (?), 17.1.2011 10:05

ad, mirekov obrazok: Riadna armada!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika