Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji. Co přesně se rozumí pod pravidelnou zálivkou? Jinak tedy možnost zálivky mám, je to zahrada u domu, navíc se studnou. Plánoval jsem právě kdouloňovou podnož kvůli slabému růstu, ale teď tedy nevím. Vlastně ani nevím, jestli prostor, který jsem na další hrušeň zamýšlel, je dostačující, možná to ani nepůjde. Kolik bych měl nechat prostoru od dalšího stromku? Mám vedle na zákrsku Clappovu vysazenou na podzim 2018, ale bohužel nevím, na jaké podnoži, nebyla uvedena a já jsem ji v neznalosti koupil, protože mi plody prostě zachutnaly a neřešil jsem to. Až pak jsem se dočetl, že Clappova roste bujně. Zatím má tedy ale nejmenší přírůstky ze všech stromků, co jsem tehdy vysadil. Švestka Stanley sazená ve stejný den má za letošek snad metrové šlahouny a tady ta hrušeň jen pár centimetrů, tak je možné, že je na slabší podnoži. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika