Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nezlobte se, vy ale o pěstování skutečně moc nevíte, přesto si nechcete nechat poradit a pořád trváte na svém. Snažíte se vytvářet teorie a jít na to vědecky, ale podle mě to není moc dobrý směr...

Přitom mě to přijde také celkem důležité.

Ne. Už vám bylo řečeno, že druh kdoule téměř nikdo řešit nebude. Vymýšlíte něco, co je pro 99 % pěstitelů naprosto nepodstatné a nemá žádný vliv na pěstování hrušně.

takové rajčata a jahody se musí v době sucha a horka také zalévat

Právě rajčata a jahody jsou jediná zelenina, kterou nezalévám vůbec! Jen když je třeba 2 týdny extrémní sucho a horko, tak zaliju jahody. Rajčata nikoli.

já aspoň mladou zalévám zhruba každé 3 dny, ve velkých vedrech i obden

Mám vysazené (nyní dvouleté) stromy všech druhů na kopci v extrémně suchém sadu. Navíc u nás neprší přes léto téměř vůbec. Zalévám je, jen když je opravdu špatně - letos jednou v suchém jaru (30 l ke stromku) a jednou v půlce prázdnin (30 l ke stromku). Zalívat stromy každé 3 dny či obden je nesmysl.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika