Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nechci do toho moc rýpat, ale vážně se považujete za takového odborníka, že řešíte konkrétní typ kdoulové podnože? Vy dokážete posoudit drobnné nuance mezi kdoulemi, když nejzásadnější podíl na růst bude mít kvalita půdy, lokalita, podnebí, řez a hnojení? Zasadil jsem už cca 10 hrušní, první na kdoulích, které ani v kvalitní půdě několik let skoro vůbec nerostly, až jsem většinu dalších pořídil na semenáčích, a ani ty nejsou žádná sláva (ačkoli jim dávám dostatek péče), takže jsem rád, pokud vůbec rostou. Po pravdě slyším poprvé, že by prodejci uváděli konkrétní typ kdoule a určitě by to bylo úplně to poslední kritérium, podle čeho bych si stromek kupoval...

Tím chci říct - neupjala jste se zbytečně na něco, co nemá moc velký smysl řešit, protože větší vliv na růst mají všechny ostatní podmínky pěstování hrušně?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika