Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Boscovu na kdouli nemusím sehnat, stačí sehnat roub, na jinou hrušeň (asi na tu Eriku) se snad chytne. Nebo je s roubováním (čehokoliv) na Eriku problém? To bych pak ještě nákup přehodnotila.

Jinak je jasné, že každý má jiné chutě, ale přece jenom nějaké reference bych chtěla. Nemám ráda třeba natrpklé nebo křupavé hrušky, tak aby nebyla pořád tvrdá a pak hnilička, o nějakém druhu se tu myslím psalo, že to tak dělá.

Mě jde ale nyní především o to, vybrat podobně rostoucí druhy jako Clappovo a Hardyho, abych je mohla mít na jednom stromě. Sám jste mě pane Vysloužile doporučoval, že je to tak lepší. Takže mám dotaz pro zkušené zahrádkáře - sadaře, kteří mají hodně druhů hrušní (jako např. pan Vysloužil), jak bujně výše jmenované hrušně v porovnání s Clappovo a Hardyho rostou, pak si případně vyberu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika