Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Mičurine, pokud jde o Baumanovu renetu, nepřu se, prostě jsem jí dostal. A protože je docela hezká, na míse s ovocem nezůstane. A to třetí, co jsem si včera nevzpomněl byl Vejlímek. Já budu jíst jablka se rzivostí (Sirius od ÚEB), další jejich odrůdy s hořkou pihovitostí, ale rodina sáhne po jablcích hezkých. Stejně to vidím i s Lucaskou. Krásné plody proti Konferenci a třeba Abate Fatel, Madame Verte. Ta jemná zelená, popřípadě i žlutá barva, odolnost otlakům (nedělají se na ní ty hnědé "modřiny"). Každý milovník krásného ovoce po ní sáhne. Ale pro mě je to jako když otevřete krásné dveře do prázdné místnosti. Je tam sice světlo, ale je to takové vybydlené. A pak třeba Madame Verte. To jsou otlučené dveře do nečekaného světa... Odrůdy světového významu si každý kdo bude chtít, sežene. Stejně tak to co komu chutná z českých odrůd současných, které by mnohé měly světový význam, pokud by byly zdroje na to aby se prosadily. Vy už jste také spíše archivní ročník a tak jen řečnickou otázku, kterou navážu na ty plochy Lucasovy: proč se pěstuje na tak velkých plochách Idared? 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika