Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

rád bych využil tohoto vlákna k dotazu zda někdo nepěstujete hrušeň Alici(vyšlechtěna v Holovousích, jako semenáč Avranšské), případně, zda by nebyl někdo ochoten prodat roub, sháním ji už delší dobu(nijak intenzivně jen se k ní vždycky čas od času vrátím, zkontroluju jestli není u pana Peška nebo v Uh. Ostrohu a zas to odložím) a jediné místo, kde jsem na ni narazil, je zahradnictví Velim. To mám sice z ruky, ale větší obavu mám z toho, že budu tři roky čekat a pak se mi z toho vyklube jiná odrůda (jak se mi už několikrát stalo). Tady ve fóru jsem na ni narazil jen jednou ve vlákně nejranější hrušeň(alespoň myslím, že to byla ona), tam si jednu větev udržoval pan Vysloužil, ale to už je téměř 10 let zpátky, tak bych se rád zeptal, jestli tuto odrůdu ještě udržuje?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika