Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

   Ešte reakcia k poznámke: "Proč píšete totéž do dvou různých vláken?" Najprv som to písal v druhom vlákne a potom som si povedal že sa to ešte viac hodí pre vlákno priamo o Avranšskej... K tej chuti a lahodnosti: asi ma predsa len aj pri hruškách trošku iné priority, preto trocha ustúpim iným... Mne osobne neimponuje Konferencia ani Charneuská, Charneuských je v L. Mikuláší skoro tolko volne dostupných ako Hardyho hrušiek (a minimálne teraz sú aj o dosť lepše zarodené), chuťovo mi tieto neimponujú málo šťavy a korenistosti. Keď som bol decko tak sa mi Merodová vzdala perfektná, taraz sa mi vzdá že je popri lepších odrodách dobra len do kompotu, i keď majú nevyrovnanú chuť niektoré sú výborné, nektoré slabšie, tiež ich poznám z viacerých starých stromov nie len z ocovej záhrady. Ešte dám fotku Avranšských z včerajška, už budú končiť.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika