Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Velikost korun se měří v jaké veličině?Objem v m³,nebo plocha v m²,výška v m, obvod m, litry?

Mám několik hrušní na kdouloních, a pokud cedulka neklamala, většina by měla být na podnoži MA.Dálší rozdíl ve vzrůstnosti  například podnože MA dělá jiný producent.Mám zkušenost,že stromky jednoho výrobce na podnoži MA sázím na jeden metr- rostou velmi slabě,a stromky jiného výrobce na MA na délku přes dva metry-rostou silněji.

Stromky na kdouli rostou přiměřeně, plodí brzy.Na drátěnku lze hustější spon, do řady řidší spon.Já mám málo místa, tak jsem metry šetřil, a sázel asi něco přes dva metry do řady.

Konference i Dicolor navíc jde zhustit více, protože slabě rostou, nejsou bujné.Uvedená hloubka jámy nic nevypovídá o kvalitě zeminy, půdním profilu, výšce spodní vody a jílu, záměru vylepšení.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika