Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím

Jsem rád, že se s polu bavíme jako rovnocení partneři a Vážím si toho. Mate pravdu vypadá to jako strupovitost hrušňová. Velice bych ocenil kdyby jste mi popsal v jakém stavu byla dužnina při rozkrojení plodu. Ono podobně se také projevuje fyziologická kaménčitost dužniny. Projevuje se třeba u některých odrud jen několika krystaly a ostatek dužniny je vynikající. Jinak jestli Vam múžu poradit tak nejúčinější postřik na strupovitost hrušní je Clarinet. Tento postřik na jaře púsobí i při nízských teplotách a to kolem 5 'C . Při takto studených jarech se nesmí používat žádný postřik proti strupovitosti, které mají vyšší minimální teplotu účinnosti a to je nad 12 'C Jelikož jste neuvedl použitý postřik je možné, že ho používáte. Pokud né berte to jenom jako mojí dobrou radu, protože Clarinet je jedinný postřik, který silně decimuje strupovitost hrušní na, kterou jsou málo účinné postřiky na strupovitost jabloní. Pan Ing. Rod mě jasně vyvedl z omylu, že strupovitost jabloní je jinná nemoc jak strupovitost hrušní. A řekl mi také, že strupovitost hrušní je z velké části odolná na postřiky na strupovitost jabloní.  Clarinet je i velice doporučovaný jako hlavní postřik pro jádroviny ve studeném jaru a jako obrana proti rezistenci choroby neboť obsahuje jinnou účinnou složku proti strupovitosti.    Je to na Vás jak si moje rady vezmete.

sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika