Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak to je dobrá zpráva, že nové odrůdy hrušní jsou přínosem pro pěstování ve vyšších polohách. Mně bude ještě nějakou dobu trvat, než se smířím s tím, že kříženci B.lahvice nejsou v chuti to samé, co B.lahvice, že Vonka není to samé, co Děkanka Robertova, že Nela není to samé, co Lucasova atd. Nikdy to nebude to samé, v tomto směru tahle křížení slouží opravdu pro zlepšení pěstitelských vlastností a nemůže být ani zachována stejná chuť. Jenomže, když tu výraznou chuť už znáte a potom kousnete do nějakého křížence a není tam, tak už prostě nemůžete být zcela spokojeni. Samozřejmě pokud pěstujete odrůdy v teplých oblastech, kde čekáte jen to nejlepší. Mám moc rád horské a podhorské oblasti, ale nejraději bych se odstěhoval někam na jižní Slovensko, kde bych mohl pěstovat svoje oblíbené odrůdy nejen broskvoní, které tady v Pardubicích dávají uspokojivé výsledky jen někdy nebo vůbec (Burbank July Elberta). Ale třeba jen neznat pravou chuť Lucasovy hrušky by mě už dnes taky chybělo, proto jsem rád, že jsem jí nakonec na třetí pokus sehnal a mohl jsem si dopřát ten její správný buket.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika