Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 
Při vkládání příspěvků prosím respektujte pravidla pro vkládání příspěvků. Diskusní příspěvky nesmí obsahovat díla (texty, fotografie nebo ilustrace) jiných autorů (například z knih, časopisů nebo jiných webových stránek). Příspěvky autorů, kteří nedodržují pravidla pro vkládání příspěvků, se v diskuzích zobrazují po jejich schválení administrátorem.
Připojit reakci do diskuze Uleželý hnůj pod stromy
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer,

dostal jsem se k parádnímu uleželému hnoji (cca 3/4 roku) - mix koňský a kravský a rád bych dopřál svým 5-ti letým stromečkům (jabka, hrušky, švestky, broskve...) nějaké vitamíny... jelikož v tomto nejsem tak zdatný tak se chci zeptat jestli můžu navozit okolo kmene (nebude se dotýkat) cca 10cm vysokou vrstvičku a navozit to po celém obvodu koruny stromu... tj. v některých případech i metr na každou stranu... možná i více... popř. vetší vrstvu? nehrozí nastěhování hrabošů? hraboše úspěšně lapám do pastí... letos jich mám na svém kontě již asi 20... děkuji za rady a omlouvám se pokud se toto už 100x řešilo (což předpokládám...)

Jindra P.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG.
Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů a rozměry 4920x3218 obrazových bodů.
Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Souhlas autora:*Jako autor příspěvku souhlasím s jeho časově neomezeným zveřejněním na serveru ZAHRADA.cz
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
Stránky: 1, 2   

Uleželý hnůj pod stromy

host - xxx.xxx.227.253 (?)
8.10.2019 21:26
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý večer,

dostal jsem se k parádnímu uleželému hnoji (cca 3/4 roku) - mix koňský a kravský a rád bych dopřál svým 5-ti letým stromečkům (jabka, hrušky, švestky, broskve...) nějaké vitamíny... jelikož v tomto nejsem tak zdatný tak se chci zeptat jestli můžu navozit okolo kmene (nebude se dotýkat) cca 10cm vysokou vrstvičku a navozit to po celém obvodu koruny stromu... tj. v některých případech i metr na každou stranu... možná i více... popř. vetší vrstvu? nehrozí nastěhování hrabošů? hraboše úspěšně lapám do pastí... letos jich mám na svém kontě již asi 20... děkuji za rady a omlouvám se pokud se toto už 100x řešilo (což předpokládám...)

Jindra P.

Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna

Uleželý hnůj pod stromy

host - xxx.xxx.68.17 (?), 9.10.2019 3:56
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Hnůj zarýt do země jak zarývat je vám snad známo aby jste nezničil kořeny

Připojit reakci

Uleželý hnůj pod stromy

TomNR (356) - xxx.xxx.177.207 (?), 9.10.2019 7:41

mna by zaujimalo ako zakopat hnoj a "neznicit" korene. mozte prosim trosku podrobnejsie? vdaka, Tomas

Připojit reakci

Uleželý hnůj pod stromy

Petr z H (694) - xxx.xxx.189.109 (?), 9.10.2019 8:20

Taky by mě ta informace zajímala. Protože někde se mi kořeny tvoří i těsně pod povrchem, pod mulčem. Neumím zarýt hnůj bez jejich poškození.

Připojit reakci

Uleželý hnůj pod stromy

host - xxx.xxx.68.17 (?), 10.10.2019 4:19

Rýč směrem od koruny ven to jest list rýče směřuje hranou vždy ke kmeni a druhou od něj Pokud to uděláte obráceně přerušíte kořeny vedoucí od stromu spíš než rýč použít t rycí vidle

Připojit reakci

Uleželý hnůj pod stromy

host - xxx.xxx.227.253 (?), 9.10.2019 21:12

Dobrý večer... mám okolo stromků udělanou "mísu" cca o průměru 0,75-1m..zbytek tráva... jak mám zarýt hnůj do země aniž bych neporušil kořeny a zapravil tam dostatek hnoje? děkuji...

Připojit reakci

Uleželý hnůj pod stromy

host - xxx.xxx.241.131 (?), 9.10.2019 6:01

Můžete prosím napsat, jaké pasti používáte? Díky.

Připojit reakci

Uleželý hnůj pod stromy

host - xxx.xxx.227.253 (?), 9.10.2019 21:08

Dobrý večer, používám s úspěchem pastičku SUPER CAT Voletrap na hryzce. nevěřil jsem tomu, ale opravdu fungujou...

Připojit reakci

Uleželý hnůj pod stromy

PP. (5533) - xxx.xxx.9.14 (?), 9.10.2019 8:04

Jestli tam máte úhor, tak zarýt. Jestli trávu, pak je to moc. Stačí jen "pocukrovat" co nejdrobnější kousky.

Připojit reakci

Uleželý hnůj pod stromy

vyslouzil (17608) - xxx.xxx.92.38 (?), 9.10.2019 11:25

Hraboši žijí spíš v zemi než v hnoji, budou tam tak jako tak. 10 cm vrstva vadit nebude, přes zimu se zmenší. Mělké zapravení do půdy je samozřejmě lepší.

Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky) >> | 1, 2   
Kulinářské fórum - recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
Nakládání a vakuování masa na uzení12.7.2020
Nakládání a vakuování masa na uzení11.7.2020
Nakládání a vakuování masa na uzení9.7.2020
Uzení domácích klobás30.6.2020
Strojek na uzavírání konzerv22.6.2020
Uzení domácích klobás16.6.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020