Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já samozřejmě nevyvracím, že se to tak dělalo staletí a že je to špatně. Ale před staletími nebyly takové poznatky, jako dnes, vše se dělalo spíš experimentálně. Někde se třeba vysypal popel a ejhle, ono to tam líp rostlo, a tak se zjistilo, že se tím dá hnojit. Nikdo nedělal rozbory popele, ani půdy na zahradě. To, že je dobré používat kompost, hnůj, nebo zkvašené slepičince, na to se určitě také přišlo experimentálně. Nikdo nezkoumal, že po kompostu to roste dobře pro to, že je v něm humus. Takže je možné, že po staletí se to sice nedělalo úplně špatně, ale že to jde ještě lépe. Pokud je lepší smíchat popel s kompostem až před výsadbou, tak to pro mě není problém udělat, stejně substrát na výsadbu rostlin míchám. Zajímal by mě také poměr, v jakém by to bylo nejlepší míchat, aby byl optimální poměr živin?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika