Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Trosku som pozrel na nete,... hovoria tomu kompostovacia toaleta. Bez vody, aby sa dosiahlo aerobne odburanie. Ma to aj nejaku vzduchotechniku, aby bolo rychle odburanie aj nejake mechanicke premiesavacie zariadenie. Dokonca i ohrievanie aby to bolo rychle. Je to odvetrane. Cielom je setrit vodou, odburat exkrementy na rastlinami prijatelne ziviny, vyznamne znizeie objemu odpadu... Vyprazdnovanie toalety sa vyzaduje po mesiacoch ci roku. Nikde sa pise, ze to ma ist na zahradku, ale moze sa to zakopat do zeme ci vyuzit na upravu pod v polnohospodarstve. V USA nakladat s tymto odpadom moze len na to urcena firma a normy nepovoluju ine pouzitie. Vyslovene odporucaju do rekreacnych domkov, kde pridete raz za uhorsky rok, tam kde je draha alebo nedostupna voda na splachovanie...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika