Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

A slámu na podestýlku mají odkud? To obilí není herbicidy ošetřováno? Tady u nás minimálně 4x za rok, jinak by nesklidili ani zrnko, jen plevel. Další věcí jsou různé technologie pěstování kdy se nízký porost (nevím co tam bylo vyseto) postříká, po "změně barvy" zapracuje do půdy aby se tam následně vyselo obilí. Pak se sláma podestele, koníci se do doho vydělají a jde to na hnůj, z hnoje na zahradu... 

Ale že stáj herbicidy nemá, tak v tom Vám nemám důvod nevěřit.  Ta moje taky ne, já to nepoznal, ale rajčata a papriky ano, už od malička a tak jsem pídil. Stejné příznaky měla rajčata v katalogu chorob firmy SEMINIS, kde se uvádí jako jedna z možností kyselina 2,4-D, která je součástí přípravků na ošetření porostů kukuřice, a hlavně součástí známého herbicidu Agent Orange!!! wink

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika