Olivovník



Bretislav - (38) - 197.113 (?)
31.8.2011 11:02
Přesně tak, švestka to je holý nesmysl. Do Oleaceae ještě patří bělas, bezucha a jasmín, spekuluje se i o příbuznosti s jmelím.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
Bretislav - (38) - 197.113 (?), 31.8.2011 11:02
Přesně tak, švestka to je holý nesmysl. Do Oleaceae ještě patří bělas, bezucha a jasmín, spekuluje se i o příbuznosti s jmelím.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 49.39 (?), 31.8.2011 17:05

Na jasmín - rod Jasminum (tedy pravý jasmín - nikoli nepravý "jasmín" - pustoryl - Philadelphus) jsem si nevzpomněl vůbec (a musel jsem si ověřit pravdivost tohoto tvrzení).

Na bělas jsem si sice vzpomněl, ale pro jeho vzácnost jsem ho neuvedl. A teď mi vypadlo jeho vědecké jméno :-(

Bezuchu jsem pod českým názvem nedovedl přiřadit k žádnému vědeckému názvu a opět jsem si ji musel vyhledat. Osobně jsem se s ní ještě nesetkal.

O příbuznosti olivy se jmelím jsem zatím neslyšel, ale vzhledem k tomu, že jsou řazeny do odlišných řádů o tom pochybuji.

Ať Vám vše roste přeje

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Bretislav - (38) - 197.113 (?), 31.8.2011 22:04
Samozřejmě, vždyť pustoryl s jasmínem pravým nemá nic společného až na podobnou vůni, mimochodem hodně tuctovitou :) O tom jmelí jsem četl v jednom pojednání, uvažuje se o tom, že je jmelí špatně zařazeno, ačkoli o tom, že jeho zařazení je problematické není sporu. Jisté známky podobnosti s čeledí olivovníkovité ovšem jeví, aspon podle mne.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rade91 - (43) - 176.104 (?), 1.9.2011 0:48
Olivovník v našich podmínkách bohužel nemá velkou šanci. dřevo olivovníku praská mrazem při -10 / -16°C, kořeny citlivé přiliš nejsou - při omrznutí při troše štěstí znovu z kořenů vyraší. Další problémy jsou cizosprašnost a nedostatek vegetační sumy tepla pro dozrání plodů. Jsou však známy odrůdy, které mají odolnost až do -18°C, například Hojiblanca. Avšak nechci Vám brát jakékoli iluze - podporuji "mičuriny" :-). také sám experimentuji se spoustou rostlin.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika