Jaké odrůdy citrusů?



host - 61.56 (?)
7.8.2009 22:14

Nejsnadnější je kalamondin, dále jakýkoli citroník, až zvádnete tyto a půjdou vám, tak potom mandarinku-klementina marisol, sra 63,nebo i hybrid, jaký máte ted a pomeranč ranný-skags bonanza, hamlin,ale jedině až vám půjdou ty kyselé.Důležité je si ohlídat na čem je to roubované a tomu se přispůsobit.Přes jaro léto podzim-venku-je tam o hodně víc světla.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
The_DoctoR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (102) - 174.168 (?), 7.8.2009 21:09, zobrazeno: 5682x

Dobrý večer. Chci se zeptat, jaké odrůdy citrusů jsou nejlepší pro pěstování v bytě, s co nejrychlejší plodností? Jde mi především o pomeranč, citron a mandarinku. Mám zasazený citron (odrůda Eureka) a mandarinku (odrůda Nova). Rád bych ale odrůdy, které plodí co nejrychleji a co nejlépe v bytech, sám nevím, jestli mám ty správné odrůdy. Můžete mi prosím poradit odrůdy u těchto tří citrusů (pomeranč, citron, mandarinka). Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 61.56 (?), 7.8.2009 22:14

Nejsnadnější je kalamondin, dále jakýkoli citroník, až zvádnete tyto a půjdou vám, tak potom mandarinku-klementina marisol, sra 63,nebo i hybrid, jaký máte ted a pomeranč ranný-skags bonanza, hamlin,ale jedině až vám půjdou ty kyselé.Důležité je si ohlídat na čem je to roubované a tomu se přispůsobit.Přes jaro léto podzim-venku-je tam o hodně víc světla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
The_DoctoR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (102) - 174.168 (?), 7.8.2009 22:50

Ty mé odrůdy, které mám zasazené jsou dost špatné pro bytové pěstování? Děkuji všem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika