Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj,

no nevím lidi jestli je dobrý nechávat banánovník na suchu, když je to tropická rostlina a v tropech pořád prší...

Já ho osobně zalévám tak ob den přibližně 2 dc vody a pravidleně jednou za 14 dni max. měsíc ho pořádně prudkým proudem osprchuji..

Měl jsem ho jako malou sazeničku (cca 5 cm velkou) a teď má po 1.5 roce přes půl metru s rozpětím listů skoro 1 metr...

Jinak dle podmínek, které by měl mít (jak se píše na netu, tedy vlhko, slunce a vítr) by mi už musel umřít..nemá totiž skoro ani jedno, tak ho aspoň hnojím a zalévám.

Na druhou stranu musím ale říct, že mi ještě v životě neumřela jediná kytka..všem se u mě nějak moc daří:-) a to je zalévám skoro všechny stejně často (od Kaktusů až po Bonsai:-))..

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika