Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdaravim nadsene pestitele Pred asi osmi lety jsem si koupil 1samce a samici kolomikty a druhou arguty. Rostli a rostou krasne a ja s toho byl tak nadseny ze kdyz jsem se v knize Mene zname ovoce docetl ze se velmi snadno mnozi semenem a navic je 60-80 procent semenacu samicich-citace z knihy- tak sem vysel. Jenze v te knize to asi byl preklep. Logicky by to tak melo asi byt ale priroda na lidskou logiku nehraje. asi lide kteri ziji v domovine actinidii a slechtitele vedi jak to je. Pod tihou novych informaci jsem cekani nevydrzel-a letos to vypadalo nadejne- a rostliny castecne prerouboval. Obycejnou kopulaci jednolete vyhony nenarasenymi rouby ovazal pv paskou na zacatku dubna. Po asi tydnu slzeni pukli vsechny. nevim co to dal udela ale vidim to nadejne. Jeste pozor na slimaky vyziraji ocka zvlast u zeme. Jinak nikomu neradim vysevat seminka z plodu koupenych v obcode jedine na okrasu a ze je bude zakryvt nebo prenaset. Ja to skousel meli uz asi 6 roku a byli pres 3 m vysoke jenze letos je po nich.  A to ziju na jizni moravje ne te vinorode ale kousek. Kadsura

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika