Nemoc nosnic



host - 91.196 (?)
28.5.2023 15:48

Nejsem suverén, který z minima informací dá odpověď, za kterou strčí ruku do hrnce s vařící vodoucheeky-na rozdíl od Vás, Vy máte radu univerzální a ruce nejspíš azbestové. Asi se v chovu drůbeže nepříliš orientujete, ani počty Vám moc nejdou-kolik do tisícecool? SPCH

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 227.155 (?), 28.5.2023 9:40, zobrazeno: 1049x
Slepice věší ocas a špatně chodí nohy má stočené dovnitř, krmení přijímá normálně - Krmná směs, jinak volný výběh co si nazobe. Co dělat?
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 91.196 (?), 28.5.2023 9:51

Symptomy mohou ukazovat na více příčin-poranění, zadržené-rozbité vejce v těle, infekce-kokcidie, hlísti-průjem...? Přidáte info o věku zvířete, způsobu chovu-zda hřaduje, jak je žebřík správně konstruovaný, počet jejích souputnic, stresové vlivy-jestli ptáky někdo neprohání-pes, děti, kohout, úroveň hygieny...? SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 227.155 (?), 28.5.2023 10:07
Dobrý den, slepic je 10, mají 2 roky, ve výběhu je nikdo nehoňí, mají hřad 30 cm nad zemí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.220 (?), 28.5.2023 20:56

První mne napadlo, že nemůže snést vejce. Pomůžete tak, že:

1) jí můžete do kloaky kápnout rostlinný olej - měl by pomoci vejci "vyjet" z kloaky

2) jí připravíte teplou (ne horkou) koupel do nějakého kbelíku a ponoříte ji bříškem do vody - teplá voda by měla nahřát a povolit kloaku, pak by měla vejce snést

Pokud to nepomůže, pak jedině veterinář...           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.142 (?), 28.5.2023 12:02

Opět oblíbený výslech o tisíci otázkách, který ovšem padoucha nevypátrá. Tohle se řeší uhnízděním v hrnci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 91.196 (?), 28.5.2023 15:48

Nejsem suverén, který z minima informací dá odpověď, za kterou strčí ruku do hrnce s vařící vodoucheeky-na rozdíl od Vás, Vy máte radu univerzální a ruce nejspíš azbestové. Asi se v chovu drůbeže nepříliš orientujete, ani počty Vám moc nejdou-kolik do tisícecool? SPCH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6522) - 9.142 (?), 28.5.2023 18:16

Já jen abych vám doplnil vzdělání o chovu drůbeže, do hrnce strčíte zařízlou slepici držíce ji za pařáty, takže při troše opatrnosti azbestové rukavice nepotřebujete. A o tom kdo se v chovu víc orientuje se tu nedohodnem, Váš přístup mi ale připadne čistě teoretický, v praxi naprosto nepoužitelný. A jen na doplnění, zatím jsem si nevšiml, že by tu na ty vaše seznamy otázek, které pokládáte o jakémkoliv problému, někdo odpověděl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 91.196 (?), 29.5.2023 6:47

Že jste si nevšiml? A užíváte na to něco? Třeba tanakan-tebokan, nebo gingo jako takové? Aby Vám něco neuniklo-nechcete zkusit např.urinal akut, brusinky, či alespoň živočišné uhlílaugh? Konstruktivní přístup k diskusím, opravdovou, srdečnou snahu pomoci radou má, při vší skromnosti, která je mi vlastní mimo měcheeky např. vážená paní Lída, ale ve Vašem případě jsem si toho-alespoň zatím nevšimlcrying. Jejda, co jsem to...cool? Aha, dám si tanakan, na wc už jsem snad byllaugh, SPCH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika