Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Potvrzuji předchozí zkušenost. Pod vlivem informací o nezničitelnosti malin a hlavně se strachem, aby maliny nevyrazily sousedce za plotem mezi jejími krásnými kytičkami jsem při sázení maliníku pokryl svislé boční stěny výkopu červenou tlustou folií, kterou je používaná při rozvodu kabelů zemí, až do hloubky 50 cm. Na druhý rok jsem jsem zkusil ( pro snadnější manipulaci) totéž s obyčejnou folii větší tloušťky (na foliáky). Funguje to bez problémů.  Oddenek folii neprorazí, narazíli na folii, změní směr. Za nejjednodušší považuji nežádoucí výhon prostě ustřihnout nůžkami.  Vždy, když jsem to stihl v  době, kdy není výhon dřevnatý, žádné další ve stejném místě nevyrazily.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika