Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Potřebuji prostříhat bobuloviny, ale v únoru na to nebudu mít čas a říkám si, že březen už může být pozdě, a taky asi bude potřeba se věnovat na zahradě jiným věcem. Můžu keře ostříhat i teď v prosinci? V noci je u nás většinou trošku pod nulou, přes den zatím nad.

Konkrétně se jedná o: 

- kamčatské borůvky - jsou zhruba šestileté a ještě jsem je nestříhala, začínají být přehuštěné

- rybízy a angrešty - loni jsem to zanedbala a chtějí prosvětlit kvůli snadnější sklizni

- kanadské borůvky - nejsou sice moc velké, asi pětileté, ale mám je vysazené po jednom metru a navíc u plotu, musím je probrat, aby se to dalo sklízet (s nynějšími zkušenostmi bych je sázela mnohem dál od sebe, zvlášť, když se k nim ze strany plotu nedostanu...)

Moc děkuju za rady a zkušenosti, 

Elen

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika