Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Poslední čtyři roky jsem pěsoval Salsu a Rumbu. Když je porovnám, tak Salsa byla jistě úrodnější a Rumba pro mne chutnější a ranější. Problémem Salsy bylo u mne to, že ve druhém roce některé rostliny degenerovaly, asi nějaká nemoc, nepátral jsem po tom jaká.Nemám rád. když záhon vypadá jako noty na buben a nějaké dosazování za uhynulé sazenice se mně neosvědčilo. Rozhodl jsem se pořídit si na zkoušku nové odrůdy,  40 ks sazenic. Cenově je to jedno, jestli si objednám 40 ks jedné odrůdy nebo čtyři různé odrůdy po 10  ks sazenic.Také jsem pátral, které odrůdy. Doporučení byly různé, hlavně pokud jde o chuť a úrodnost. Vybral jsem si a objednal frigo sadbu odrůd Elvíra, Karmen, Korona a Symphony tak, abych pokryl co nejdelší období se zralými jahodami. Se stávajícími Rumba a Salsa budu mít dost odrůd na to, abych mohl porovnat jejich chuť. K různým hodnocení chuti při výběru přihlížím, ale co chutná někomu jinému, to nemusí být Top pro mne.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika