Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Koronu som kedysi pestoval a chuťovo bola veľmi dobrá, pripomínala mi lesné jahody. Čo si pamätám, tak to bola mäsitá jahoda, nemala v strede tú typickú jahodovú dutinku. Ako nevýhodu som považol veľký podiel malých plodov, hlavne v druhom roku po výsadbe. Zdravotný stav bol priemerný. Odporučil by som aj Sonátu, ja som ju pestoval ako neskoršiu odrodu, v prvom roku dávala krásne plody a bolo ich veľa. V porovnaní napr. s Elsantou trpela oveľa menej plesňou. Carmen som mal tiež, mala pekné veľké plody, no úroda bola slabšia, tak už som sa neskôr k nej nevrátil. Elsanta je fajn odroda, no u mňa vo vlhkom roku až kalamitne trpela plesňou. Patrí medzi jahody, ktoré aj pri slabšom vyfarbení sú konzumovateľné a chuťovo dobré. Mne sa najviac so všetkých odrôd osvedčila Honeyone. Výborný zdravotný stav, je skorá a rodí spoľahlivo aj v druhom roku. Chuťovo bola príjemne osviežujúca, no niekomu by mohla prekážať jemná kyselinka.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika