Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

1. Každoročně už od jara mi pomalu chřadnou dvouleté výhony maliníku. Je to vidět i na fotce, výhony normálně plodí, ale často listí žloutne a usychá. Některé zaschnou už před rašením, některé později, ostatní až po odplození. Nevím, čím to může být způsobené (vláhy mají dostatek), napadá mě snad jen asi bejlomorka, boť všechny výhony mají na podzim nad zemí na stonku bouli. Likvidovat je nemůžu, protože to mají vesměs všechny a nezbyly by žádné. Je to pravděpodobná příčina, nabo může být na vině i něco jiného? Jak tomu zabránit?

2. Dozrávající maliny mi napadají (vysávají) vosy, mouchy a další hmyzáci. Úroda je díky tomu vždy velmi mizerná, i když nasazeno je pěkně. Je nějaký způsob, jak hmyz od toho odradit? Nějaká pastička s lákavější šťávou, než nabízejí maliny, aby daly přednost jí?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika