Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No já jsem cukety pěstovala poprvé v životě, a tak mě jejich zelená hmota nemile překvapila a to že se padlí šíří z nich jsem netušila. Letos to jednou stříknu - pro jistotu a uvidím co mi to udělá během vegetace. Stromky jsou zasazené v novém záhoně. Původní neúrodná půda byla do hloubky na rýč vyndána a plně nahrazená 5ĺet uleželým kravským hnojem.
Jinak neodborný a celkem radikální střih jsem udělala již na podzim a to jak u angreštů, tak u josty a tak i u angreštů, ostatní (kusominici a mochnu) jsem nechala bez střihu, ty byli kvůli chybné vysadbě na jaře, přesazeny - na záhoně jsem je zaměnila.

Je jen zvláštní že padlí se mi dostalo i k borůvkám které jsou na záhoně vzdáleném cca 20 metrů a nejsou ani v dráze větru od nejvíce zasaženého záhonu a tento záhon ani nebyl "zamořen" cuketami.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika