Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Gigantelu maxim jsem měl zhruba už před 20ti lety z Tatobit u Semil a můžu potvrdit, že její plody byly obrovské - děti z recese si vzaly jídelní příbor... jenže byly absolutně bez chuti, navíc, pokud se do porostu dostal květopas, nesklidila jsem, nic, násada květů není velká.

Souhlas s názorem na Karmen - tu pěstuji celou dobu s obměnou původu sadby. Nevýhodou je skvrnitost listů po ukončení sklizně, musí se úplně ostříhat a snažit se, aby nové rostlinky ze šlahounů nebyly napadené. Mám ráda i odrůdy typu Bounty, kdy jsou stonky s plody vysoké a silné, nepoléhají. Ale chuťově je Karmen nedostižná - vyzkoušela jsem snad všechny odrůdy dostupné na trhu. Prvý sběr do pusy, další do skleničekcheeky ZT

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika