Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Řešil jsem prakticky stejné zadání jako Vy. Přístřešek relativně pohledný, stabilní, 5x1,8m. Použil jsem dřevěné trámky 8x8 cm v rozích a uprostřed zadní stěny. Další trámky jsem použil na zavětrování. Prostorové spojení trámků je dvojitými prkny 2,7cm nahoře a dole. Střešní spojení třemi fošnami 14x6 cm postavených na výšku. Na fošny přibité prkna v roštu a plechové šablony Lindab. Na stěnách jsou prkna aby dřevo nevypadávalo ven. Založen ve svahu pouze na betonových dlaždicích (hlavně z důvodu abych nemusel posílat ohlášku - takhle je to v podstatě zahradní nábytek), podlahu pod dřevem také tvoří velkoformátové betonové dlaždice. Tato konstrukce již vydržela bez jakéhokoliv problému Kyrila, Emu a cca 40 cm sněhu. Udělal jsem Vám teď nějaké noční fotky. Ve dne bohužel moc nemám, ale za dne vypadá o 100% lépe než s bleskem, zejména pokud je čerstě naplněn špalky :). Snad trochu pomohu v inspiraci.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika