Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

přečetla jsem si doporučení, jak vyřešit váš problém, s nadějí, že to pomůže i mě. Ale jsem na tom ještě trochu jinak. Při jarním úklidu jsem našla krabičku s cibulkami tulipánů a krokusů. Zřejmě dárek od někoho z rodiny, o kterém mě zapomněli informovatindecision. A tak se stalo, že v síťkách jsou nyní cibulky s parádními klíčky. Co s nimi. Mohu je teď na začátku dubna ještě vložit do země? Nebude jim vadit, že neprošly mrazivým cyklem? Slyšela jsem, že se mají vložit do mrazáku, ale to se týká zřejmě jen cibulek, ne když už jsou naklíčené. A krokusy, které jsou na zahradě jsou v tuto dobu už odkvetlé. Jde o cca 30 tulipánů a asi stejné množství krokusů. Děkuji za radu zkušenějších.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika