Za kolik prodat česnek?



host - 162.204 (?)
23.3.2012 22:41

Příprava záhonu, sadba česneku, sázení česneku, odplevelení záhonu, sklizen česneku, nějaká ta drobná ztráta. Výsledkem je kvalitní,,košer,, česnek a za kvalitu se platí všude. Proč někomu dávat něco zadarmo, dotovat to? Kdo chce kvalitní, ten zaplatí, kdo ne ten si koupí čínský a za rohem utratí 14.000,- za Iphone nebo Ipad od APPLU :) Česnek, co voní a štípe 190,- za kg bez palic.  Česneku stačí stroužek, nejí se po kilech, je to lék. V lékarně stojí pár kapslí s česnekem 150,- i 450,- a to už je defakto znehodnocené, já preferuju topinky s česnekem a papikou... vyžene to čerta z těla ve všech jeho podobách!!!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 66.106 (?), 24.7.2011 10:34
Na začátku sezony jsem viděla prodávat ještě zelený, natož dosušený česnek za 140,- Na druhou stranu, když si půjdete koupit sadbový tak vám na něj nebude stačit 200,- Myslím, že 160,- za kg je přiměřená cena. Jde jen o to najít si svého kvalitního zahrádkáře tak jak jsem to udělala já. Pak budete mít nejen kvalitní česnek nebo cibuli, ale i brambory, ovoce a zeleninu. Supermarketoví lidé už ani nevědí, jaká je opravdová chuť zeleniny a ovoce... Kdo se vrátí zpět k přírodě, tak už nikdy měnit nebude. Ludmila Holečková.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.1 (?), 6.11.2011 9:08

Nedávno byl zajímavý dokument o českých potravinách a zazněla tam zajímavá myšlenka - je doba, kdy lidi hodně chtějí český česnek. Ale protože na tom každý, včetně některých farmářů, chce vydělat co to jde a možná i o trochu víc, tak nebude dlouho trvat a vlna zájmu o český česnek zcela ustane.

Holt kdo chce moc, nedostane často nic...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 162.204 (?), 23.3.2012 22:41

Příprava záhonu, sadba česneku, sázení česneku, odplevelení záhonu, sklizen česneku, nějaká ta drobná ztráta. Výsledkem je kvalitní,,košer,, česnek a za kvalitu se platí všude. Proč někomu dávat něco zadarmo, dotovat to? Kdo chce kvalitní, ten zaplatí, kdo ne ten si koupí čínský a za rohem utratí 14.000,- za Iphone nebo Ipad od APPLU :) Česnek, co voní a štípe 190,- za kg bez palic.  Česneku stačí stroužek, nejí se po kilech, je to lék. V lékarně stojí pár kapslí s česnekem 150,- i 450,- a to už je defakto znehodnocené, já preferuju topinky s česnekem a papikou... vyžene to čerta z těla ve všech jeho podobách!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika